Акція "Посади дерево, випускнику!"

16 квіт. 2015
В ній брали участь ипускники 11,9 класу та першокласники.

Весна прийшла – вже тепла і яскрава,
Зазеленіли травка і листочки.
Йдемо саджать дерева дружно, жваво
Ми – України всі сини і дочки!
Традиційно випускники школи – учні 11,9 класів  під час проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану села,  висаджують дерева, які довгі роки прикрашатимуть подвір`я школи. Цього року під час екологічної акції «Посади дерево, випускнику!» відбулася символічна естафета передачі добрих традицій. В ній брали участь ипускники 11,9 класу та  першокласники.
 Класний керівник першокласників Очеретна Л.М. сподівається, що її майбутні вихованці, поки що учні 1 класу, переймуть естафету гарних справ та будуть відповідально ставитися до природи та навколишнього середовища. Сподіваємось, що цей зелений оазис буде місцем зустрічі випускників 2015 року та їхніх юних друзів.