Відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

9 трав. 2015
Давно відгриміли залпи війни. Та пам’ять про ті буремні роки надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину поколінням.

. 9 травня дня ми згадуємо всіх

тих, чиє життя забрала війна. Тих,хто поліг у кривавому бою, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених

дітей. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Низько вклоняємося та складаємо глибоку шану Дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн.

Учні нашої школи, традиційно поклали квіти з біля обелісків с. Яськовець,

с. Мазник та Маниковець.

Закликаємо всіх завжди виявляти шану й увагу до ветеранів, до покоління, яке пережило тяжкі випробування. Нехай завжди буде мир у світі, нехай ніколи земля не здригається від вибухів бомб, не проливається людська кров.

Поряд з нами живе ветеран Другої світової війни Сивулько Ф.Г.

Сивина лягла на його скроні, а зморшки як дороги болю на обличчі.

Учні 3 класу відвідали його та від імені вдячних жителів нашого села, від імені усіх нащадків і тих, хто ще має народитися –
 вклонилися  йому низенько і привітали з святом.
Напередодні свята Перемоги учні 9 класу відвідали і привітали мешканців інтернату  для одиноких с. Мазник.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.
Сивочолі ветерани! У нашій пам'яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні. Ми свято стоятимемо на варті миру, який ви вибороли для нас.
Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!