12 бер. 2015

Місячник екологічного виховання

Березень- квітень у нашому закладі присвячений екологічному вихованню.
10 бер. 2015

Зустріч з представником правоохоронних органів

Сьогодні особливо назріває проблема зростання правопорушень серед дітей. Злочинність стає все більш «юною».
6 бер. 2015

Низький уклін Вам, дорогі жінки, милі мами і бабусі.

Хай же буде на Землі довіку прославлена в пісні хорошій Ваша материнська любов.
20 лют. 2015

Відзначення Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в школі.

20 лютого в школі вшанували пам’ять патріотів-майданівців, всіх тих хто загинув заради майбутнього.
19 лют. 2015

Відкрита виховна година «Татусю, дідусю, тобою горджуся».

Учні щиро подякували всім, хто завітав на свято.
14 лют. 2015

Відчуття щастя і романтики.

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
13 лют. 2015

Свято до 26 річниці виводу військ з Афганістану

В нашій школі у актовій залі відбулося свято до 26 – річниці виводу військ із Афганістану.
12 лют. 2015

Масляна

Масницю, масницю святкували Та й холодну, люту зиму проводжали. Закружляли в танцях, потонули в співах Вареничками пригощали та й усіх на диво.
11 лют. 2015

Фестиваль афганської пісні «Дорогами Афганістану».

Учні нашої школі традиційно взяли участь у фестивалі Афганської пісні в Деражні, що вже не один рік об’єднує різні покоління темою афганської війни.
10 лют. 2015

День безпечного Інтернету

Відповідно до річного плану роботи школи та з метою відзначення Міжнародного Дня Інтернету й пропаганди більш безпечного і відповідального використання онлайн-технологій вчителем інформатики Савич Оксаною Григорівною в школі був проведений День безпечного Інтернету.