10 лют. 2015

День безпечного Інтернету

Відповідно до річного плану роботи школи та з метою відзначення Міжнародного Дня Інтернету й пропаганди більш безпечного і відповідального використання онлайн-технологій вчителем інформатики Савич Оксаною Григорівною в школі був проведений День безпечного Інтернету.
2 лют. 2015

Тиждень психології

Вже декілька років поспіль в нашій школі став традицією Тиждень психології. Цього року він проходив з 2 по 5 лютого.
28 січ. 2015

Свято «Українська красуня -2015 року»

Хтось із великих сказав: „ Якщо в календарі немає свята, а на душі негаразд, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його, а інакше буде зовсім невесело, ось саме тому, ми запропонували нашим дівчаткам взяти участь у святі «Українська красуня -2015 року», яке відбулося 28 січня.
22 січ. 2015

Акція «Молитва за Україну"

У день Соборності України учні, вчителі та мешканці села провели акцію, якою підтримали припинення війни на Сході держави.
21 січ. 2015

21 січня була проведена єдина виховна година: «Регіони нашої України»

Кожен клас представляв різний регіон України.
21 січ. 2015

Український ярмарок

Учні школи презентували регіони України, їх традиції та страви.
19 січ. 2015

УВАГА! УВАГА! УВАГА! Ми, учнівський та педагогічний колективи Маниковецької школи запрошуємо усіх приєднатись до молитви за нашу неньку Україну 22 січня о 12 годині дня.

Акція "Я молюсь за Україну".
15 січ. 2015

Акцію "Я - Волноваха"

15 січня, учні школи провели акцію "Я - Волноваха"
14 січ. 2015

Акція "Дай руку першокласнику"

14 січня у рамках Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!» вчителі школи завітали в дитячий садочок «Сонечко». Вони привітали дітей та вихователів з Новорічними святами та запросили їх у школу.
12 січ. 2015

З 12 -16 січня пройшов Тиждень Шани школи : "Школо моя, рідна школа!"

"Школо, ти – мій дім, родина, Моя маленька рідна Україна! Ти іскри радості даруєш нам, Порив моїм незвіданим думкам!”