26 груд. 2014

З Новим роком!

Учні нашої школи гарно зустріли Новий рік.
8 груд. 2014

Усі ми козацького роду

Любов до рідного краю, бажання бути гідними синами та доньками України, прагнення бути сильними, здоровими та розумними, саме ці риси потрібно прищеплювати дітям змалечку. Саме з цією метою в нашій школі відбувся урочистий захід – посвята в козачата учнів 2 класу.
6 груд. 2014

6 грудня – День Збройних сил України

6 грудня ми святкували річницю створення Збройних Сил України.
5 груд. 2014

Свято Миколая

Свято Миколая пройшло у нас в школі 5 грудня
3 груд. 2014

Міжнародний день інвалідів

3 грудня – Міжнародний день інвалідів
1 груд. 2014

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

Боротьба зі страшною чумою ХХІ століття – СНІДом в Україні і світі ведеться на усіх рівнях.
24 лист. 2014

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в чнів загальнолюдськихморальних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 24 по 29 листопада в школі було проведено «ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ».
24 лист. 2014

Тиждень української мови

Бережіть природу і мову, Щоби справжніми бути людьми Пісню мами, її колискову, Що уперше почули дітьми. Все робіть, щоб річки не міліли, І ліси хай піснями звучать І щоб мовою рідною вміли Україну свою оспівать.
22 лист. 2014

Акція «Колосок пам’яті»