с. Маниківці. Маниковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

 







Наші досягнення

 

Переможці районних та учасники
обласних олімпіад і конкурсів
Маниковецької загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів

 

2002 – 2003 н.р
Мельник Олександр
Районний конкурс “ Знавці української мови ім. Петра Яцика ” – 1 місце
Обласний конкурс “ Знавці української мови ім. Петра Яцика ” – 3 місце
2003 – 2004 н.р
Лимар Богдан
Районна олімпіада з фізики – 2 місце
Цвірінькал Ольга
Районна олімпіада з економіки – 1 місце, учасниця обласної олімпіади
2004 - 2005 н.р.
Пасішнюк Володимир
Районна олімпіада з англійської мови – 2 місце
2005 – 2006 н.р.
Главацький Сергій
Районна олімпіада з географії – 3 місце
2006 – 2007 н.р.
Пивовар Сергій
Районна олімпіада з географії – 3 місце
2007 – 2008 н.р.
Главацький Сергій
Районна олімпіада з географії – 2 місце
2008 – 2009 н.р.
Мельник Олександр
Районна олімпіада з фізики – 2 місце
Заремба Леся
Районна олімпіада з російської мови – 2 місце
2009 – 2010 н.р.
Мельник Олександр
Районна олімпіада з історії – 2 місце
Адамов Роман
Районна олімпіада з історії, фізика – 3 місце
2011 – 2012 н.р.
Крищуцька Світлана
Районна олімпіада з російської мови – 3 місце
2012 – 2013 н.р.
Ємельянова Анастасія
Районна олімпіада з  математики – 2 місце
Клочкова Діана
Районна олімпіада з історії  – 3 місце
Цмикал Світлана
Районна олімпіада з астрономії  – 3 місце

2013 - 2014 н.р.

Клочкова Діана, 11 клас

Районна олімпіада з історії - 1 місце

Мартинюк Яна, 8 клас

Районна олімпіада з історії - 1 місце,

учасник оласної олімпіади з історії

Гавель Катерина, 6 клас

Районна олімпіада з російської мови - 2 місце

Тимощик Владислав, 11 клас

 

Районна олімпіада з фізики - 1 місце

Обласна олімпіада з фізики - 3 місце

Районна олімпіада з математики - 1 місце

Обласна олімпіада з математики - 3 місце

Районна олімпіада з програмування - 2 місце

Районна олімпіада з астрономії - 1 місце

Обласна олімпіада з астрономії - 2 місце

Районна олімпіада з географії - 1 місце

Районна олімпіада з хімії - 2 місце

 

Учасники районних конкурсів художньої самодіяльності

2003 р., 2008 р.     команда нашої школи була відзначена за     
                               кращий номер художньої самодіяльності в
                               районній виставці – конкурсі “Подільська 
                               писанка”
2006 р.                   ІІ місце - конкурс української патріотичної
                               пісні “Україно, любий край”
2007 р.                   відзначено вокальне тріо “Маниківчанка”
                               І місце – районний фестиваль родинних                        
                               мистецьких традицій (родина Сивулько В.І.)
2008 р.,2009 р.      ІІ місце – районний фестиваль родинних 
                               мистецьких традицій (родина Заремби Л.Л.)
                               Відзначено вокальне тріо “Чарівниця"
§2009 – 2010 н.р. - команда нашої школи була
                        відзначена за    кращий  
§                    номер художньої самодіяльності в
§                    районному фестивалі
§                    “Подільський  дивограй”
§2010 – 2011 н.р. – ІІІ призове місце у конкурсі плакатів
§                   “Моя  майбутня професія
§2012 -2013 н.р.ІІ місце Конкурс “Патріотичної пісні”
§                                       ( Гавель Катерина)
§                     І місце - конкурс газет “Молодь обирає
§                     здоровий спосіб життя”
§2012-2013 н.р. – І місце конкурс “ Подільська писанка”

 

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
Керівник – Вислянський Микола
Григорович
Вчитель історії вищої категорії
Звання “Старший вчитель”
Члени МАН:
1994 рік – Заремба Володимир
2005 рік – Мельничук Андрій
                  Пасішнюк Володимир
2006 рік – Лимар Богдан
2008 рік – Главацький Сергій
2010 рік – Мельник Олександр,
лауреат І туру, учасник ІІ обласного
туру від Деражнянського району
2012 рік – Клочкова Діана ( керівник Савич О.Г.) 

2013 рік - Ковальчук Олексій ( керівник Савич О.Г.)

2013 рік - Мартинюк Яна, 1 МІСЦЕ  ( керівник Вислянський М.Г.)

Кандидати у члени МАН
2012 рік – Куцевич Оксана,
                  Мартинюк Яна,
                  Олексішин Іванна.

 

УЧАСНИКИ РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

2001 р., 2002 р., 2004 р., 2005 р., 2006 р., 2007 р.2009 р.  -        
Кубок району по футболу
2006 р., 2007 р., 2008 р., 2009 р.   
 Пивовар Сергій переможець змагань по легкій атлетиці (2 місце )
2009 р.             
Буртовий Богдан переможець змагань по легкій атлетиці (2 місце ),  легкоатлетичний крос, 2000м. (І місце)
Мельник Андрій - легкоатлетичний крос, 1000м. (І місце)
Ковальчук Оксана – настільний теніс (ІІІ місце )
§2010 - 2011  н. рік
§Змагання по футболу  - ІІ м.
§Легка атлетика – І м.
§“Козацький гарт” - І м.
§Легкоатлетичний крос ІІ м. (Мельник А.)
§Настільний теніс - ІІІ м. (Мельник А.)
§  2011 – 2012 н. рік
§Змагання по футболу  - І м.
§Легка атлетика – ІІ м.
§“Козацький гарт” - ІІ м.
§Легкоатлетичний крос ІІ м.
§“Старти надій” - І м.
§
§
§2012 – 2013 н. рік
§Змагання по футболу  - ІІ м.
§Легка атлетика – ІІІ м.
§“Козацький гарт” - І м.
§Легкоатлетичний крос ІІ м.
§“Старти надій” - І м.