Єднаймося  в дружбі

За ініціативи учнівського, педагогічного та батьківського колективів Маниковецької ЗОШ І – ІІІ ступенів на святкування Різдва в Маниківці  були запрошені  діти та вчителі з села Миньківка Артемівського району Донецької області, щоб розповісти про наші традиції, засвідчити їм нашу щирість і любов. Ми  мали надію, що  за час проведення, так званих Різдвяних канікул  у нас,   вони отримають безліч гарних вражень, побачать неймовірну кількість цікавих місць  та найголовніше – зуміють відчути, що Схід та Захід разом!

Програма перебування  наших гостей була надзвичайно насиченою та цікавою.

Спочатку, звичайно, всі хвилювалися, але відразу все вдалося. Зустрічати  гостей  на вокзалі приїхали учні, вчителі, батьки,  голова села Мельник О.І. та депутат районної ради

Мартинюк В.Ф.

Кожного наступного дня юні гості мали насичену культурно-відпочинкову програму –екскурсії до  Кам’янця – Подільського та міста Хмельницького, які

організував випускник школи - Катеринчук Анатолій Федорович.( перший президент шкільного самоврядування школи)

Екскурсію до Меджибіжзької фортеці відбулась за сприяння  начальника відділу освіти Деражнянської РДА Сінькевич Жанни Миколаївни.

Наші гості були присутні на  різдвяному богослужінні в нашому храмі.

Всі діти  між собою потоваришували. Особливо всіх поріднило Різдво – наша віра та традиції. Разом всі колядували, відпочивали не втрачаючи зв’язку ні на мить. Ми  їх підтримували як могли.

З ініціативи учнівського самоврядування та сприяння адміністрації школи та районного відділу освіти в школах району пройшла акція “Діти - дітям”.

Дякуємо всім школам, які долучились до цієї акції, бо допомагати тим, хто кожен день чує свист куль і бачить смерть друзів необхідно. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони знають, що за ними стоїть народ України.

Сьогодні дуже важливо відчути і побачити, що немає ніякої межі між заходом і сходом, , що ми нічим не відрізняємося, ми – єдиний український народ.

Події в країні не лишили байдужим нікого, тому патріотизм серед підростаючого покоління повинен бути присутній  і постійно розвиваєтися самими школярами.

26 грудня  у нашій школі був проведений тренінг для нас та наших гостей  на тему «Патріотизм в дії». Педагог – організатор Адамова Н.В. наголосила на тому, що  патріотом треба бути дієвим,  потрібно щось робити для своєї держави, для самих же себе, бо ми своїми руками повинні будувати майбутнє, щоб жити щасливо на нашій землі. На згадку про нашу зустріч ми обмінялися подарунками та та листівками.

За ці дні ми багато почули нового, познайомилися з новими друзями, отримали багато  вражень. Ми раді, що ця зустріч відбулася , бо це  доводить: Україна – єдина і неподільна.

Вікторія Адамова, президент шкільної республіки

Маниковецької ЗОШ І – ІІІ ступенів

Шановні відвідувачі сайту!Просимо вибачення за незручності! Наш сайт тимчасово непрацює.

12 черв. 2015
Звіт директора школи
12 червня директор школи Вислянська В.П. прозвітувала перед трудовим колективом про роботу за 2014-2015 рік.
29 трав. 2015
Свято Останнього дзвоника
Прощавай, рідна школо! Здрастуй літо!
9 трав. 2015
Відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни
Давно відгриміли залпи війни. Та пам’ять про ті буремні роки надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину поколінням.